четверг, 17 октября 2013 г.

Розпочався прийом робіт на “Коронацію слова — 2014


РОМАНИ
ПІСЕННА ЛІРИКА
КІНОСЦЕНАРІЇ
П’ЄСИ
ТВОРИ ДЛЯ ДІТЕЙ (найкращий прозовий твір, поетичний твір, кіносценарій фільму, п’єса для дітей та юнацтва)
 

  • Спеціальна премія від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за Найкращий гостросюжетний роман (детективний, пригодницький, авантюрний, трилер, горор).
  • «Найкращий історико-патріотичний твір»
  • «Найкращий твір на тему мандрів і подорожей»
  • «Найкращий гумористичний твір»
  • Спецвідзнака від Римми Зюбіної за «Найкращий твір про Квітку Цісик» (у номінаціях «Кіносценарії», «Романи», «П’єси»)
  • Спецвідзнака від Ніка Нікалео та учасниць Львівського жіночого літературного клубу за «Найкращий твір про кохання» (у номінації «Романи»)

Засновники  конкурсу Тетяна та Юрій Логуші оголошують Міжнародний літературний конкурс романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «КОРОНАЦІЯ СЛОВА – 2014»!
1. На конкурс «Коронація слова — 2014» (далі — Конкурс) приймають написані українською мовою рукописи творів (далі — твори) на такі номінації:
2. На Конкурс повинні подаватися тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на Церемонії нагородження.
3. Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на Церемонії нагородження та через ЗМІ.
Спеціальні відзнаки :

Кінцева дата прийому рукописів 1 грудня 2013 року за поштовим штемпелем.

Друг Читача

Комментариев нет:

Отправка комментария